Interiérový dizajn

Ing. Mikuláš Agárdy
Head Designer

 

Strednú školu vyštudoval ako umelecký stolár, reštaurátor. Po zmaturovaní a získaní výučného listu ho prijali na Technickú Univerzitu vo Zvolene na odbor priemyselný dizajn nábytku, kde získal inžiniersky titul. Po vysokej škole bol zamestnaný ako dizajnér, a taktiež sa venoval riadeniu procesu výroby, analýze produktivity a efektivity výroby. Neskôr sa ubral vlastným smerom, ako živnostník sa venuje dizajnu a realizácii.

Firma sa venuje dizajnu interiéru a exteriéru od návrhu, až po realizáciu. Ponúka svoje vedomosti v širokej oblasti dizajnu ako napr. ergonómia, typológia, konštrukcie a iné, ktoré Vám skutočne pomôžu riešiť Váš obytný priestor. Našou snahou je ukázať Vám čo najlepšie riešenie Vášho problému, a nie bezhlavo nanútiť najmódnejšie prvky súčasnosti a šablóny bez akejkoľvek logiky. Nemáme snahu riešiť Váš priestor za Vás, ale práve naopak, riešiť ho spoločne s Vami. Len tak budete skutočne spokojní.

Neviete ako rekonštruovať dom či byt? Máte svoje predstavy a požiadavky? My Vám ich pomôžeme realizovať. Chcete len konzultovať? Príďte a poradíme.

Ďalšie činnosti v oblasti dizajnu:
ponúkame produkt dizajn, web dizajn, grafický dizajn ako napr. plagáty, logá firiem, brožúry, vizitky, propagačné materiály, letáky, reklamné materiály, dizajn obalového materiálu a ďalšie. V priemyselnej oblasti navrhujeme nábytok, rôzne prístroje, obaly, bazény a iné. Ponúkame fotorealistické vizualizácie produktov, nápadov.